تقویم
محتويات مرتبط
اخبار > برگزاری نشست هم اندیشی اساتید علوم پزشکی مازندران + تصاویر
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری نشست هم اندیشی اساتید علوم پزشکی مازندران + تصاویر

نشست هم اندیشی اساتید دانشگاه علوم پزشکی مازندران در روز سه شنبه مورخه 95/9/16 ساعت 9 صبح با تلاوت آیاتی چند از کلام ا.. مجید آغاز شد .

این جلسه با حضور پروفسور علی کرمی عضو هیأت علمی و استاد تمام دانشگاه بقیه ا...  به عنوان سخنران مدعو پیرامون موضوع « تهدیدهای آینده و تهدید های نوین در حوزه بیوتکنولوژی و بیو تروریسم» حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای مستقیمان مسئول محترم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ، جناب آقای دکتر محمدجعفری دبیر محترم شورای هم اندیشی اساتید دانشگاه ، برخی از اعضای محترم هیأت رئیسه  ، مدیران آموزشی و فرهنگی و دانشجویی و تعداد 120 نفراز اعضاء محترم هیأت علمی دانشگاه در سالن آیت ا... کوهستانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار گردید.

پروفسور کرمی نیز ابتدا به بیان تهدیدات گسترده ای که از سوی دشمنان برای کشور در حال شکل گیری است، پرداختند و ادامه دادند باتوجه به پیشرفت گسترده ایران در عرصه های مختلف علمی ، فنی و دفاعی ، تهدیدات سخت به تهدیدات نرم با چهره های متنوع تبدیل شده از جمله :  تهدیدات فرهنگی ، سایبری ، اقتصادی ، سیاسی ، علمی و فنی ، و مهم تر از همه تهدیدات بیولوژیک که شامل آسیب رساندن به زیرساخت های سلامت ، کشاورزی ، صنایع غذایی ، دارویی ، بهداشتی و ... را برشمردند و توضیحاتی مبسوطی ارائه نمودند.

در پایان،  جلسه با طرح پرسش از سوی اساتید حاضر  و پاسخ پروفسور کرمی در ساعت 12 پایان پذیرفت .

 

 

 


٠٩:١٩ - چهارشنبه ١٧ آذر ١٣٩٥    /    عدد : ٥٠٩٨٤٨    /    تعداد نمایش : ٣٠٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
عنوان